| | | |

www.birebir.com

7/24 Kesintisiz
Alışveriş
Mağazamıza Hoş Geldiniz
Unisex saatler
Bayanlar için
Baylar için
Çiftler için
ve Diğerleri
Outdoor Saatler
Cep Saat
Yeni Ürünler
Hediyeli Ürünler
İndirimli Ürünler
  Casio 3 Chrono Steel
  Casio Leather Time
  Matodor Collection
  Philips AJ3470
  Masa Saati Alarmlı
  Masa Saati Alarmlı
  Masa Saati Alarmlı
  Masa Saati Alarmlı
  Tissot T91.1.426.51
  Masa Saati Alarmlı
Mağaza Yönetmeni
Mustafa BARAN'a
Mesaj Gönder
PC Mouse ve
Fiyatı : 45,00 + KDV
Para kontrol kalemi
Fiyatı : 10,00 + KDV
BİREBİR DÖVİZ
 
 
   
Suunto X9i Kol Bilgisayarı
Ürün Kodu : 13-0000001404
Kdv Hariç : 0,00 YTL  
Kdv Dahil : 0,00 YTL
Kdv Dahil €: 0,00 €
Havale ile : 0,00 YTL
Taksit Seçenekleri
Ürün Açıklaması
Suunto X9 her outdoor meraklısına hitap eden çok yönlü bir navigasyon aletidir. Suunto X9, elektronik bir pusula, barometre, termometre, altimetre ve tüm GPS işlevlerine sahiptir. Geçen yıl balık avlarken keşfettiğiniz yeri bulamıyorsanız endişe etmeyin, Suunto X9 bulur!PC arayüzü, bağlantı kablosu ve şarj aleti ile birlikte satılır.
  • Navigasyon Özellikleri:
  • Rota takibi: bir sonraki noktaya kadar olan mesafe yön ve zaman.Varış zamanı tahmini (ETA)O anki yöneliminiz, bitişe kadar olan zaman ve yükselti, bir sonraki noktaya kadar olan yükseklik ve planlanan rotadan sapma oranı gibi verileri hesaplar.Kaydedilen son noktaya giden yolu izlerAlarm çapları ile belirlenebilen noktalarAktivite:Başlangıcından itibaren hız mesafe ve zamanı gösterir25 noktayı logbook'a kaydedebilirHafızaya kaydetme işlemi basit "Play", "Stop" ve "Pause" sembolleri ile kontrol edilir.Tek tuşla hafıza verilerinin özetine ulaşılabilir. En yüksek ortalama hız, toplam tırmanış ve iniş, en düşük yükseklik ve etkinlik adedi (tur sayısı)Pusula Özellikleri:Üç eksenli elektronik pusula. Eğik durumda da çalışabilir.Yön takibiOtomatik ve manuel eğim takibiAltimetre ve Barometre Özellikleri:Yükselti ve düşey hız6 saatilik barometrik eğilim grafiği7 günlük hava durumu hafızası (basınç ve sıcaklık)Yükselti ve sıcaklık alarmıTırmanma sırasında da hava takibiZaman:Saat, ikinci saat ve takvimGPS zaman senkronizasyonuKronometre 3 adet günlük alarmBirimler ve GPS koordinatı ayarıPil Ömrü: 4,5 saat (1 saniyelik GPS veri alma aralığında) - 12 saat (1 dakikalık GPS veri alma aralığında) - 2 hafta (manuel GPS sabitleme ile <500 yer) - 2 ay (zaman ve altimetre barometre modlarında)
    Adı Soyadı : Berkant Atay
    Kesinlikle söylenenleri yapıyor. 2-3 aydır kullanıyorum hala yeni bir özelliğini keşfediyorum. Kolunuzda böyle birşeyi taşıyor olmak nefis bir duygu. Cok büyük olacağından korkmuştum ama değilmiş. Gayet şık bir cihaz.